Major Tom is een vierkoppige band, opgericht in september 2010. Denk bij Major Tom aan groepen als dEUS en Johan. De band opereert vanuit Tilburg en speelde het afgelopen jaar o.a. in 013 en Paradiso, won de finale van Nu of Nooit mochten dus spelen op Pinkpop 2012. Half mei werd de eerste single “Ruby” gereleased welke een eerste voorproefje is op de, nog te verschijnen, EP “More Than Meets The Eye”.
To Twelve
To Twelve is een formatie uit Tilburg die eigen nummers brengt op een geheel eigen wijze. De songs verrassen je door de prachtige samenzang van de drie en de eigen sound van zangeres Olga Meulendijk. Zij voegt een vleugje country toe aan het geheel.
Na enkele maanden flink repeteren vond in Januari 2012 het eerste optreden plaats en hierna volgde vele boekingen op festivals en podia door Nederland. Afgelopen zomer hebben ze een tour door Ierland gedaan. Kortom; een veelbelovende band die er voor zorgt dat je bij ieder optreden met een glimlach op je gezicht deel uitmaakt van de bijzondere sfeer.”
Raauw
Noem het plat, noem het dik, hij heet DJ Raauw of Raauw di Jé.
Van hele verse gouwe ouwe tot vergeten classics.
Raauw is 80’s ontwikkeld en in 10’s.
Raauw is rocken, rollen, poppen, locken, drummen & bassen, flowen en showen.
Raauw is niet uitgekookt, geen naadloze overgangen, zonder kunstmatige toevoegingen.
Raauw is pruttelen met een beetje zout en peper, gas erop, stampen en gaan.
Raauw hiphopt en rockt de disco met electro, pop, techno, swingbeats, funk en soul.
Van A tot Z: R&R, R&B, D&B, R&D, van Chuck Berry tot Katy Perry.
http://www.facebook.com/raauw.dije