Sound
Funky bigband psycho-beat for erotic thrilling fiction is de muzikale samenvatting van wat The B-Movie Orchestra in huis heeft. Groovy, rauwe psychedelische muziek, afgewisseld met vette bigband arrangementen en donkere, mysterieuze ritmes. Vocalen bij The B-Movie Orchestra worden verzorgd door The Cinematic Fever Girls. Verwacht echter niet meer dan wat kleffe Aaah’s en Oooh’s van de dames, want tekst komt er niet aan te pas. Dat vertolken ze echter met zoveel inlevingsvermogen dat een B-Movie Orchestra zonder The Cinematic Fever Girls nauwelijks is voor te stellen.
Cinema
Om de B-film sfeer compleet te maken wordt de muziek op het podium ondersteund door een ware B-film show van de creatieve en interactieve beeldsampler Jochem van Tol. De beelden worden live op het publiek afgevuurd en zorgen met de band voor de ultieme cinematografische B-film beleving!
“Met een serie aan foute helden- en horrorfilms van voornamelijk Italiaanse makelij worden we op een sneltrein gezet terug in een vergetelheid geraakt stuk filmhistorie. Waar films tot de verbeelding sprekende titels dragen als La Polizia Ha Le Mani Legate en El Baron Del Terror, waar helden eigenlijk anti-helden zijn en waar actie zonder mooie vrouwen eigenlijk geen actie is. De verfilming van dat heldhaftige leven dat ver ingehaald is door de moderne tijdsgeest komt deze avond in één klap weer tot leven en smaakt stiekem naar meer.”- 3voor12