|
|
|
||
| LOCATIE | ZAAL OPEN | ||
| ENTREE | AANVANG |
Take It Off is een sterke band, gedreven door brandend enthousiasme en de hulp en steun van vele goede vrienden, familie en fans. Take It Off omschrijft haar eigen muziek en optredens als sexy met een duister tintje. Een alternatieve chick rock band die je nog lang zal bijblijven! Hun eerste opname: de EP Burned Tattoo kwam uit onder eigen beheer en werd in De Supermarkt gepresenteerd door Gerard van den IJssel. Ook zijn de meiden te horen geweest op verschillende radiostations. In september 2010 waren ze genomineerd voor de Haagse Popprijs: Aanstomrned Talent met een overweldigdend aantal publieksstemmen.De band is nu veel aan het optreden, druk met het schrijven van nieuw materiaal en aan het opnemen voor hun eerste album dat begin 2012 zal uitkomen.
Kelly’s Vacation (KV) is een eigenzinnige band die opvalt door de diversiteit van de eigen composities, maar zeker ook door de muzikanten zelf. Niet in het minst door de energieke uitstraling van de getalenteerde leadzangeres Kelly Keet. Kelly's Vacation weet als geen ander een goede show neer te zetten en het publiek te verrassen en te vermaken met de energie die wordt uitgestraald.
No-Default: Rock tot op het bot! Lekkere, stevige, dampende en vooral onmiskenbare rockcovers! Van Pearl Jam tot Jimi Hendrix tot Jump Around! De kracht No-Default is de overtuiging waarmee nummers gebracht worden, alles wat deze heren in zich hebben wordt gegeven in de optredens die ze verzorgen, tot tussen het publiek of zelfs met het publiek op het podium! De interactie en het enthousiasme zijn de sleutel tot succes voor deze rockers uit Gelderland. Met meer dan 60 gigs in de afgelopen 3 jaar weten deze rockers uit het Oosten what it takes to get the crowd moving!