Gratis raven op The Tribers – Hardcore Edition
Line up: BONEHEAD | D-TOX | CHEM D
Het weekend wordt deze week keihard afgetrapt op de nacht van vrijdag naar zaterdag. Het gratis tekno/core/breaks feest “The Tribers” verhuist voor de eerste maal van de kleine naar de grote zaal van Het Paard van Troje te Den Haag.
De kenners weten meteen wat dit inhoudt: nog hardere en zuivere geluid als op een normale editie van “The Tribers” en ruimte om fanatiek los te gaan.
HARDCORE EDITION
Deze editie van “The Tribers” heeft als subtitel “Hardcore Edition” gekregen: TTS wilt deze vrijdagnacht meer de steady 4×4 kicks aan de ravers laten horen. De mainstream -2-minuut-durende-piano-aansteek-momenten worden uiteraard geskipt, duistere feestmuziek is wat je blijft horen op “The Tribers”.
CHEM D (tot 1:30)
De liefhebbers van breakcore & hardtek worden meteen vanaf de start op hun wenken bedient. De man achter “Circuit Breakdown” gaat 1,5 uur lang live zijn visie van core & tekno aan jullie laten horen.
D-TOX (1:30-3:00)
Vanuit Milaan wordt Marcello Bragadin met zijn laptop overgevlogen.
Marcello ken je misschien onder zijn drum & bass alter-ego “Lowroller” of waarschijnlijk als 50% van “Subversion”, maar de naam “D-Tox” moet bij elke hardcoreliefhebber een belletje doen laten rinkelen!
Headfuck, Noistorm, Neurotoxic zijn niet de minste labels waar deze beste man heeft mogen releasen. Verwacht op “The Tribers” een anderhalf uur durende Loudness War!
BONEHEAD (vanaf 3:00)
Na minimaal een uur sluit de Haagse-Hong-Kong-Chinees de deuren van de grote zaal van Het Paard. Hij wilt knallen in zijn hometown waar hij zelden optreed.
De party-addicts kennen Bonehead als lid van “STK” (Speedcore Terror Kinetic) en/of van zijn terror-live-acts. Maar op “The Tribers” gaat hij een keer de boel anders aanpakken. TTS kent zijn liefde voor oldskool Frenchcore en heeft daarom gevraagd of Bonehead zijn oude plaatjes kan afstoffen. Dat was voor deze Aziaat geen probleem!
Frenchcore uit de tijd dat het snel maar niet te cheesy was, Core uit de tijd dat de Frehncore nog vaak in de terrorzaal werd geprogrammeerd. De kenners worden getrakteerd op een feest der herkenning. De “nieuwelingen” worden aangenaamd verrast. Wees gerust: het blijft uiteraard dansbaar!