woensdag 2 juni

Paard is per direct op zoek naar horeca kanjers!

Foto: Parcifal Werkman

 

Aan het werk tijdens concerten en de bezoekers een topavond bezorgen? Op dit moment zijn we op zoek naar nieuwe oproepmedewerkers die ons team komen versterken. Als werknemer ben jij het gezicht voor onze bezoekers. Paard heeft verschillende horeca-functies. Momenteel staat er een vacature als runner uit.

Competenties:
Je beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden, verder ben je klantvriendelijk en een echte teamplayer. Je denkt in oplossingen, niet in problemen. Ook ben je stressbestendig en accuraat en werkt hard. Je bent representatief en hebt affiniteit met Paard en de popsector. Verder vind je het niet erg om in weekenden (’s nachts) en tijdens feestdagen te werken.

Runner:

Taken:
– Toezien dat alle publieksruimten ‘plastic / glas – vrij’ zijn;
– Altijd een actieve werkhouding hebben;
– Werkplek op orde en schoon houden;
– Tussen producties de zaal opruimen;
– Te allen tijde de instructies van de barhoofden (en bedrijfsleider) opvolgen;
– Aan het eind van het programma zorgen dat bar en zaal terug zijn naar de nul-situatie.

Solliciteren:
Ben jij de enthousiaste, hardwerkende kanjer die ons team komt versterken? Stuur dan een e-mail met motivatie en CV naar [email protected].

 

Blijf op de hoogte

Je krijgt elke week de Paard nieuwsbrief met het laatste nieuws, bevestigingen, Early Birds en winacties.